PROJEKT

Kolejny konkurs dla osób kochających turystykę. Tym razem dedykowany Puszczy Białowieskiej i temu co się będzie w niej działo przez dwa tygodnie w listopadzie. Konkurs trwa do 12 listopada b.r. 

Ponieważ liczymy na większą ilość nagród, którymi będziemy mogli nagrodzić osoby, które zwyciężą, lista nagród nie jest jeszcze zamknięta. 

Tymczasem zapraszamy do fp na Facebooku, by się dowiedzieć więcej. 

Poniżej zamieszczamy link do strony, na której znajduje się odpowiedź na konkursowe pytanie i program wydarzenia. 

"Białystok jest cool", to gra miejska organizowana z funduszy Urzędu Miejskiego w Białymstoku. W zabawie uczestnicy mogą wziąć udział mieszkańcy Białegostoku. Zabawa odbędzie się w dniu 09.12.2017 iw godz. 12:00-15:00. Na uczestników oprócz dobrej zabawy czeka gorąca herbata oraz ciekawe nagrody. Zapisy będą przyjmowane już od przyszłego tygodnia telefonicznie: 518 204 446, oraz drogą e-mailową: fundacjatur@gmail.com, z chwilą zamieszczenia na stronie regulaminu gry.

Do zabawy zapraszamy dzieci z opiekunami dorosłymi, osoby niepełnosprawne z asystentami ON oraz wszystkich, którzy myślą, że wiedzą dużo o obecnym mieście i o tym co się w nim dzieje.

PROJEKT

PROJEKT

Nasze projekty

KONKURS "Chodź, pomaluj Podlasie"

Konkurs adresowany do internautów, którzy mieli okazję odwiedzić Podlasie. Czekamy na najciekawsze opisy okraszone zdjęciami, a najlepsze zostaną opublikowane w kalendarzach na 2018 rok. Szczegóły na Facebook'u: Piękna Nasza. Zapraszamy wszystkich chętnych!

KONKURS " Kim jest osoba na zdjęciu?"

PROJEKT

© 2017 Fundacja Piękna Nasza with Wix.com

 Tel:

+48 518 204 446

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now