Fundacja powstała całkiem niedawno, ale robić chcemy dużo. Uważamy, że Polska jest piękna, niezależnie gdzie pojedziemy i co zobaczymy. Jesteśmy nie tylko pasjonatami, ale przez lata zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę i ciągle jeszcze odkrywamy i dajemy się zaskakiwać nowymi atrakcjami i uroczymi miejscami. Dlatego uważamy, że polska turystyka jest godna uwagi.

   Wiemy też, że takich jak my jest wielu wśród Was, stąd liczymy na to, że od czasu do czasu będziemy mogli liczyć na Waszą bezcenną pomoc, a już na pewno chcielibyśmy by organizacje takie jak nasza się integrowały i wspólnie działały.

   Wielu studentów rokrocznie opuszcza mury różnych uczelni, w tym również z wydziałów turystycznych. Nasze działania mają na celu zainteresowanie tych młodych ludzi pracą w sektorze turystycznym. 

 

Nasze dane:

Fundacja Piękna Nasza

15-644 Białystok

Ul. Storczykowa 22 lok 20

KRS: 0000676483

Nip: 9662112033

Regon: 36721828trochę o nas

     W planach mamy wiele projektów, które wspomogą nie tylko bezpośrednie działania na rzecz konkretnych regionów, inicjatyw i usług ale zapewnią wymierne korzyści zarówno dla rodzimych turystów i tych zza granicy. 

Chcemy by Polacy lepiej poznali swój kraj, a poprzez nasze działania korzystali z takiej formy wypoczynku, jaki najbardziej lubią. 

     W Polsce jest wiele osób, które nie mogą się po prostu spakować i jechać na wakacje, dlatego Fundacja wspierać będzie pozyskiwanie środków i organizowanie wyjazdów nie tylko na wakacje dzieci z domów dziecka oraz osób niepełnosprawnych. Niech i oni mają szansę docenić piękną Polskę.

© 2017 Fundacja Piękna Nasza with Wix.com

 Tel:

+48 518 204 446

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now